Notikums
01
Jūn
23:19

Koncerts "Mans sapnis ir… tu jau zini, kur"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 28. augustā, plkst. 19:00 kultūrtelpā "Tu jau zini kur" notiks koncerts "Mans sapnis ir… tu jau zini, kur", kurā performances sniegs pieci latviešu mūziķi – Evija Vēbere, Elīna Silova, Kārlis Auziņš, grupa "Kautkaili" un Rūdolfs Macats ("Vēstnieks").                             

Pasākuma organizatori raksta: "Lai gan katrs no mūziķiem savas ieceres realizē atšķirīgā muzikālā stilistikā, kategorijās neizmērāma ir domubiedru atvērtība pasaulei. Savu radošo darbību mūziķi nolēmuši realizēt uz neatkarīgās mūzikas skatuves – uz vispārzināmiem populārās mūzikas principiem meklējot savu individuālo skaņu. Radot prātā labi paliekošu, tomēr neierastu muzikālo piedzīvojumu, kurā saplūst gan mūzikas augstskolās gūtās zināšanas, gan dabas dotā muzikalitāte un intuīcija."

Evija Vēbere ir eksperimentālās, elektroniskās mūzikas māksliniece. Par albumu "Sirdsbūt" saņēmusi "Zelta mikrofonu" nominācijā 2018. gada "Labākais alternatīvās vai indie mūzikas albums". Šajā koncertā viņa uzstāsies duetā ar Ivaru Arutjunjanu.

Elīnas Silovas muzikālajā darbībā saplūst džezs, indie pop un folkmūzika. Šī gada jūnijā klajā nācis mūziķes albums "Rezonanse".

Saksofonists Kārlis Auziņš darbojas džezā un improvizētajā mūzikā. Trio "Auziņš–Čudars–Arutyunyan" sastāvā par albumu "Baltic" saņēmis 2018. gada "Zelta mikrofonu" nominācijā "Labākais džeza mūzikas albums". Šogad klajā nāks saksofonista soloalbums, kurā esošos skaņdarbus mūziķis atskaņos arī šajā koncertā.          

Soul-popa grupa "Kautkaili" ar grupas līderi Kristīni Pāži priekšgalā šogad ir aktīvi uzstājušies lielākos un mazākos pasākumos, tajā skaitā festivālā "Positivus" un "Bauska TASTE".

Rūdolfs Macats ir viens no novatoriskākajiem latviešu pianistiem šobrīd. Plašāk zināms mūziķu lokā kā eksperimentāls un brīvas improvizācijas komponists. Darbojas popmūzikā, džezā un avant-garde mūzikā. Macata projekts "Vēstnieks" ir eksperimentāla popmūzika, uzstājoties gan solo, gan lielākā sastāvā.

Ieejas maksa pasākumā – 5 EUR. Biļetes iespējams iegādāties šeit.

Kultūrtelpa "Tu jau zini kur" atrodas Tallinas ielas kvartālā, Tallinas ielā 10-3, Rīgā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!