Notikums
29
Nov
19:00

Koncerts jauniešiem "Op. 2"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 29. novembrī, pulksten 19.00 no RKTMC "Mazā Ģilde" Lielās zāles notiks Adventes koncerta jauniešiem "Op. 2" tiešraide. Koncertā uzstāsies dziedātāja Asnate Rancāne un kontrabasists Staņislavs Judins.

Koncerta tiešraide būs skatāma "Mazās ģildes" mājaslapā un "Facebook" profilā.

Pirmajā Adventē RKTMC "Mazā Ģilde" turpina vairākus gadus īstenoto tradīciju, piedāvājot mierpilnu koncertu jauniešu auditorijai, šoreiz tiešraidē. Mākslinieku duets – Staņislavs Judins un Asnate Rancāne pārstāv un koncertā spēlēs etno minimālistisko mūziku – dziesmas ar autentiskām tautasdziesmu līnijām un etniskiem motīviem – novatoriski, neparasti un tembrāli bagāti.

Staņislavs Judins zināms kā džeza un improvizācijas mūzikas kontrabasists, kurš gan piedalījies visdažādāko žanru un piederības mūzikas projektos. Pēdējā laikā viņu arvien vairāk interesē gan kompozīcija, gan brīvā improvizācija. Arī Adventes koncertā tiks atskaņota viņa oriģinālmūzikas kompozīcijas.

Savukārt Asnate Rancāne pazīstama kā etniskās mūzikas pētniece, multiinstrumentāliste un populārās tautas mūzikas grupas "Tautumeitas" vadītāja.

Abi mākslinieki muzicē kopā jau vairākus gadus. Kopīgu eksperimentu laikā, izmantojot neparastu tehniku un improvizējot, abi mūziķi ir atraduši savu īpašo skanējumu un stilu, kā rezultātā tapis albums "Op. 2".

Koncertu "Op. 2" organizē RKTMC "Mazā Ģilde" ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!