Notikums
16
Aug
14:00

"Klusuma festivāls"

Komentē
0
Atgādināt

16. un 17. augustā Liepājā norisināsies pirmais "Klusuma festivāls", kurā apmeklētājs aicināts baudīt mierīgu atmosfēru un izvairīties no mobilo telefonu un alkohola lietošanas.

"Klusuma festivāls" notiks gan jūras krastā, gan aizsargātā teritorijā – priežu ieskautajos Dienvidu fortos. Vienā festivāla teritorijas pusē uzstāsies mūziķi, izpildot mierīgus un akustiskus koncertus, savukārt otrā apmeklētājs aicināts nedarīt neko un apzināti atpūsties mierā ar sevi.

Pasākuma organizatori stāsta: "Tā ir īpaši radīta vieta, lai paietu malā no ikdienas pienākumiem un darbiem un kaut mirkli izbaudītu laiku arī sev – savam prātam un ķermenim, kuriem nepieciešams laiku pa laikam apstāties un mierīgi atpūsties, lai atjaunotos. Aicinām braukt kopā ar draugiem vai individuāli, būt ar pieklusinātu savstarpējo komunikāciju, nelietot alkoholu un baudīt mierīgu laiku ar klusiem un akustiskiem notikumiem."

16. augusta atklāšanas vakarā uzstāsies operdziedātāja Inese Galante, Shipsea, Ralfs Eilands un grupa "Baraka" ar Denisu Paškēvicu, savukārt 17. augusta rīts iesāksies ar Ainara Mielava akustisko koncertu, bet, dienai ritot, uzstāsies arī Sergejs Jēgers, grupa "Triana Park", Kaspars Zemītis, Jānis Stībelis, Ieva Akuratere, Kārlis Kazāks un Arstarulsmirus.

Festivāla teritorijā atradīsies arī dzejas un instrumentālās mūzikas skatuve, būs iespēja piedalīties meditācijas nodarbībās, kā arī dažādas citās darbnīcas – ar iespēju gatavot šokolādes mandalas, veidot mālu, zīmēt brīvā dabā uz molbertiem u.c.

Vienas dienas biļete maksā 39,99 EUR, divu dienu biļete – 49,99 EUR, divu dienu biļete ar telts vietu – 59,99 EUR. Biļetes iespējams iegādāties šeit.

Vairāk par festivāla norisi un programmu festivāla mājaslapā.

"Klusuma festivāla" adrese – Klaipēdas iela 138, Liepāja.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!