Unsplash
 
Notikums
08
Dec
18:30

Kinoamatieru filmu izlase

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 8. decembrī, plkst. 18.30 LKA Nacionālajā filmu skolā projekta "Paralēlais kino" ietvaros būs skatāmas Latvijas kinoamatieru filmas.

"Latvijas Nacionālā arhīva glabātajā Latvijas Kinoamatieru biedrības fondā ietilpst vairāk nekā 600 dokumentālās, animācijas un spēles īsfilmas, kas tapušas no 1960. līdz 1990. gadiem. Šī unikālā, plašākai sabiedrībai nezināmā, Latvijas kino vēstures daļa pārsteidz ar savu saturisko daudzveidību un kinovalodas bagātību – no humora pilnām un lakoniski izteiksmīgām animācijas filmām, poētiskām un sociāli kritiskām dokumentālajām filmām līdz drosmīgiem eksperimentiem spēlfilmu žanrā," atklāj pasākuma organizētāji.

Pēc seansa, plkst. 20.00, notiks diskusija par amatieru kustības vietu un nozīmi Latvijas kino vēsturē. Diskusijā piedalīsies bijušie kinoamatieru kustības dalībnieki un analogā kino entuziasti mūsdienās. Sarunu vadīs žurnāla "Kino Raksti" galvenā redaktore Kristīne Matīsa.

Lai apmeklētu pasākumu klātienē, jāpiesakās, rakstot uz e-pastu [email protected] Savukārt diskusija būs skatāma arī Latvijas Nacionālā arhīva "Facebook" lapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!