Publicitātes attēls.
 
Notikums
27
May
16:00

Katrīnas Buķes izrāde "Lauzto staru krustpunkti"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 27. maijā, plkst. 16:00 Ģertrūdes ielas teātrī skatāma horeogrāfes Katrīnas Buķes izrāde "Lauzto staru krustpunkti".

Izrādes aprakstā teikts: ""Ir tādi cilvēki sirds ļoti dziļi..." kā Ziedonis rakstīja. Palīdz un jūt līdzi ikkatram, atstājot novārtā savas domas un savus pārdzīvojumus, ierokoties dziļi steidzīgās pasaules burzmā un aizmirstot savas būtības saknes.
Mēs neesam trenēti pārstrādāt informāciju un lieko uzreiz nolikt malā. Bieži vien šajā burzmā mēs mēdzam iesēsties un piņķerēt ārā katru problēmu, atrisināt katru “kāpēc”. It kā jau pietiktu ar savu domu jucekli tikt galā, bet nē...
Viss, kas atliek ir mācīties, mācīties, mācīties. Mācīties no savām kļūdām un beidzot iemācīties. Iespējams, meklējot palīdzību. Iespējams, dzīve rod iespējas palīdzībai pašai piekļūt visnepieciešamākajā brīdī."

Biļetes nopērkamas "Git.lv"

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!