Publicitātes attēls.
 
Notikums
01
Jun
13:00

Katrīnas Biksones personālizstāde "Paukotāju istaba"

Komentē
0
Atgādināt

Līdz 17. jūnijam galerijā "Look" skatāma Katrīnas Biksones personālizstāde "Paukotāju istaba".

Izstādes fokusā ir mūsdienu cilvēks, kuru raksturo bailes no intimitātes. Šajā stāvoklī, gluži kā sporta veidā, rūpīgi izkoptas pašaizsardzības metodes sasniedz meistarības līmeni, stāvot pa vidu starp indivīdu un ārējo pasauli.

Latviešu valodas vārds "paukošana", visticamāk, cēlies no vārda "pauks", (citreiz: "paukš"), kuru lieto, lai atdarinātu īslaicīgu, padobju, piemēram, viegla sitiena troksni. Intimitātes bada laikmetā šis troksnis atbalsojas pustukšajā paukotāja istabā, ieskanoties starp triviālām ikdienas pārdomām, kas pamīšus mijas ar kailu eksistences smagumu un liek uzdot jautājumu par to, cik negodīga ir šī spēle pašam pret sevi.

Katrīnas Biksones glezniecībā atklājas cilvēciskās dabas pretrunas – fantāzija un realitāte, spēks un nomāktība, personiskais un publiskais – tas viss savijas kopā vienotā dialogā. Savās gleznās viņa bieži attēlo cilvēka figūru, izceļot tās psiholoģisko stāvokli un risinot noslēpumaini daudzšķautņainu stāstu. Darbība var būt mulsinoša, bet vienmēr klātesoša ir sajūta, ka, lai cik satraucoša, sarežģīta vai seksuāli piesātināta, mēs visi atpazīstam emocijas, kas tajā ietvertas.

Ieeja bez maksas. Galerija atvērta no otrdienas līdz piektdienai 13:00-19:00 un sestdien 13:00-17:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!