Kaspars Groševs.
 
Notikums
20
May
01:52

Kaspara Groševa izstāde "Café de Paris"

Komentē
0
Atgādināt

No 29. februāra līdz 30. martam "TUR_telpā" skatāma Kaspara Groševa izstāde "Café de Paris".

Kaspars Groševs izstādē "Café de Paris" pārvērš "TUR_telpas" kubu mājīgā bāra versijā. Pazīstamajai atmosfērai, kuru māksliniekam patīk pieredzēt, – ar tās dzeltenajām, laminētajām papīra ēdienkartēm, blāvajām galda lampām un lielākoties apšaubāmas kvalitātes gleznām pie sienām – Groševa dzīvē ir nozīmīga loma. Šīs "otrās mājas", kas dažādās formās pazīstamas daudziem, funkcionē kā vieta, kur satikties ar sev tuvajiem, pasmieties par sliktiem jokiem un aizmirst personīgās problēmas. Tieši Viļņā, "Café de Paris", Groševs pirmo reizi dzirdēja "Omar-S" mūziku, un kolektīvajā cilvēku čalošanā, kas mijās ar Detroit tehno, viņš sāka kādu sarunu, kas, iespējams, turpinās joprojām. Tā ir vieta ar blāvām gaismām, nebeidzamiem dzērieniem – vieta, kur izzust.

"TUR_telpā" Groševs cenšas turpināt šo sarunu, atgriežoties Rīgā pēc mēnesi ilgas uzturēšanās Parīzē, kur viņš radis pavedienus jaunajai gleznu sērijai, pievēršoties situāciju vērojumam bāros un kafejnīcās, kur izzūd ikdienas nieki un troksnis.

Darba laiks: trešdiena–sestdiena plkst. 17:00–22:00.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!