Notikums
14
Aug
18:00

"Kartupeļu lauka radio burziņš"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 14. augustā, plkst. 18.00 K. K. fon Stricka villas dārzā notiks "Kartupeļu lauka radio burziņš", kuru rīko fonds "Viegli".

"Kuldīgā, Ventas upes krastā, netālu no platākā ūdenskrituma Eiropā ir šopavasar stādīts kartupeļu lauks, kur aug kulturāli kartupeļi. Kulturāli kartupeļi ne tāpēc, ka kartupelis ir trešā nozīmīgākā augu kultūra pasaules lauksaimniecībā. Kuldīgas kartupeļi atšķiras no pārējiem savas sugas brāļiem ar to, ka tie aug, klausoties radio – Kartupeļu lauka radio (KLR)," stāsta pasākuma rīkotāji.

"Imanta Ziedoņa muzejs kopā ar fondu "Viegli "iedzīvina grāmatā "Kurzemīte" paustās vērtības par cilvēkiem, kultūru un sabiedrību kopumā ar jauna medija palīdzību. Šobrīd KLR ēterā izskan latviešu un ārvalstu mākslinieku skaņdarbi, kas izceļas ar kvalitāti un gaumīgumu, kā arī pirmie autorraidījumi," teikts aicinājumā uz pasākumu.

KLR ir dzirdams interneta vietnē, kā arī to iespējams lejupielādēt savās mobilajās lietotnēs (Android lietotājiem šeit un iOS lietotājiem šeit).

Pasākumā darbosies radošās krāsošanas darbnīcas bērniem, Ziedoņa bibliotēkas grāmatu maiņas punkts, būs iespējams iepazīties ar Ziedoņa klasi, kā arī dzirdēt paša Imanta Ziedoņa stāstījumu audioierakstus. Vakara izskaņā paredzētajā koncertā spēlēs apvienotais fonda "Viegli" un "Kartupeļu bigbenda" mūziķu sastāvs, kas izpildīs dziesmas gan brīvdabas koncerta "Kartupeļu Ziedonis", gan labāk zināmās fonda "Viegli" kompozīcijas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!