Foto: Druvo Haritonovs
 
Notikums
01
Aug
04:36

Jersikas ielas vinila diena

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 7. oktobrī, no plkst. 10:00 visas dienas garumā Rīgā, Jersikas ielā 21, jau ceturto gadu norisināsies "Jersikas ielas vinila diena" – notikums, kas veltīts vinila plašu kultūras entuziastiem un profesionāļiem.

Pasākuma ietvaros norisināsies skaņuplašu tirdziņš, kurā piedalīsies pašmāju kolekcionāri, tirgotāji un vinila entuziasti. Tajā ikvienam būs iespēja redzēt, dzirdēt un iegādāties visdažādāko žanru un vecumu skaņuplates, atskaņotājus un citus ar vinilu saistītus aksesuārus.

Tāpat plkst. 15:00 tiek plānota džeza vēsturnieka Indriķa Veitnera lekcija "Latvijas džeza ieskaņojumi vinilā".

Programmu papildinās arī mūzikas izdevniecības "Jersika Records" atvēršanas svētki un pirmo divu skaņuplašu pirmizdevumu prezentācija plkst. 16:00.

Savukārt plkst. 18:00 ar džeza perfomanci uzstāsies Kaspara Kurdeko projekts "KlusiKlusi". Šī uzstāšanās tiks iemūžināta analogo lenšu formātā.

Reģistrēšanās tirdziņam notiks pasākuma dienā jau sākot no plkst. 8.00. Vairāk informācijas, rakstot uz [email protected] vai zvanot 25478144.

"Jersikas ielas vinila diena" norisināsies Rīgā, Jersikas ielā 21.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!