Publicitātes attēls.
 
Notikums
21
May
16:23

Jaunrades skiču vakars "Free to Fail"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 2. martā, plkst. 16.00 Deju skolā "Dzirnas" notiks jaunrades skiču vakars "Free to Fail".

"Horeogrāfu asociācija" kopā ar horeogrāfi un dejotāju Alisu Gersoniju (ASV) jau trešo gadu organizē jaunrades skiču vakaru "Free to Fail". Šī gada pirmā sesija notiks jau 2. martā deju skolā "Dzirnas".

Mēdz teikt, ka izrāde ir enerģijas telpa, kas rodas starp mākslinieku un skatītāju. Dažreiz izrāde piedzimst vien ar auditoriju, tādēļ aicinām esošos un topošos laikmetīgās dejas māksliniekus, kā arī citus dejas interesentus, apmeklēt jaunrades skiču vakaru un kļūt par pirmajam skatītājam topošajiem jaundarbiem. "Free to Fail" sniedz māksliniekiem iespēju kļūdīties, pieredzēt, ka teorētiskā iecere var atšķirties no prakses, iedarboties uz skatītāju citādāk kā plānots, vai tieši pretēji- gūt apliecinājumu, ka ideju jāturpina attīstīt tieši izvēlētajā virzienā.

Jaunrades skiču vakaru moderēs Alisa Gersonija un katru izrādīto darbu pavadīs viņas moderēta atgriezeniskās saites jeb feedback sesija, izmantojot kādu no refleksijas metodēm The Field's "Fieldwork" vai Liz Lerman's "Critical Response Process".

"This will be a low-tech showing format that can engage with studio or site-specific research, combining techniques from The Field’s "Fieldwork" and Liz Lerman’s "Critical Response Process"," Alisa Gersonija.

2. marta vakarā tiks prezentētas trīs jaundarbu skices, ko veidojuši Rūta Pūce, Elizabete Liepiņa un Simona Ozola kopā ar Vladimiru Goršantovu.

Interesanti aicināti apmeklēt jaunrades skiču vakaru "Free to Fail" kā skatītājs un, sniedzot atgriezenisko saiti, palīdzēt māksliniekiem attīstīt viņu ieceres, rakstot un piesakoties e-pastā [email protected].

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!