Notikums
12
Aug
15:00

Jauniešu festivāls "Tramplīns"

Komentē
0
Atgādināt

Svinot Starptautisko Jaunatnes dienu, 12. augustā Āgenskalna tirgū notiks jauniešu festivāls "Tramplīns". No plkst. 15.00 līdz 23.00 tirgus teritorijā notiks daudzveidīgi pasākumi kopā ar jauniešiem un dziedātājas Katō koncerts tirgus pagalmā. Pirmā festivāla tēma ir drosme un uzdrīkstēšanās.

Jauniešu ilgtspējas studijā "Beelievers", ko "Swedbank" veido kopā ar pazīstamiem sociālo mediju influenceriem un labdarības veikalu "Otrā elpa, varēs satikties ar Roju Rodžeru, Nansiju Garkalni, Beāti Bērziņu (Beta Beidz), Grētu Grantiņu, Kašeru un citiem. Jautrā un nepiespiestā gaisotnē būs iespējams uzzināt vairāk par vides un zaļā dzīvesveida tēmām, aprunāties par sev aktuālo un radīt interesantu saturu sociālajiem tīkliem. Visu "Beelievers" studijas darbības laiku darbosies arī apģērbu maiņas punkts.

Vienlaikus tirgus pagalmā būs iespēja uzdrukāt uz auduma laikmetīgu dizainu mākslinieku darbus, dzirdēt iedvesmojošus un smieklīgus pieredzes stāstus par veiksmēm un neveiksmēm darba gaitās, piedalīties noderīgās darbnīcās par ideju attīstību un mērķu izvirzīšanu, uzspēlēt galda tenisu, doties kopīgā orientēšanās Āgenskalnā, kā arī iepazīties un mācīties no vienaudžiem. Jaunieši arī aicināti pieteikt savas iniciatīvas un tirgoties. Darbosies arī street food.

Šī gada maijā Āgenskalna tirgū ar "Swedbank atbalstu tika atklāta Jauniešu stacija – sadarbības vide jauniešiem tirgū, kur pasākumos satikt dažādu nozaru pārstāvjus, iegūt zināšanas un apgūt jaunas prasmes, kā arī uzsākt iniciatīvas.

12. augusta pasākuma programma tiks papildināta un izziņota. Festivāla rīkotāji aicina jauniešus un organizācijas pieteikt savas aktivitātes, rakstot [email protected].

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!