Publicitātes foto.
 
Notikums
02
Marts
06:56

Izstāžu cikls "Garlaicība/Long Time"

Komentē
0
Atgādināt

No 10. jūlija līdz 4. augustam Plieņciema pludmalē, bijušā zivju pārstrādes ceha ēdnīcas telpās notiks pirmais "Temporary.lv" izstāžu cikls "Garlaicība/Long Time".

Pirmais "Temporary.lv" izstāžu cikls "Garlaicība/Long Time" tiek veidots kā mikroutopiska vide, kas piedzīvo transformācijas četru dažādu autoru interpetācijās, tiem fokusējoties uz izstādi kā notiekošu procesu un garlaicību kā izejas punktu radīšanai.

Izstāžu ciklā četrās personālizstādēs savas interpretācijas par tēmu prezentēs autori Sigita Sniegs, Paulīne Kalniņa, Villiams Džounss (William Jones) un kuratore Tīna Pētersone.

"Temporary.lv" ir jaundibināta organizācija, kuras kodolu veido kuratore Tīna Pētersone un scenogrāfs, vizuālais mākslinieks Krišjānis Elviks. "Temporary.lv" ir platforma, kas fokusējas uz site-specific, procesuālām un starpdisciplinārām laikmetīgās mākslas formām.

Tīna Pētersone ir neatkarīgā kuratore un tekstu autore. Absolvējusi komunikāciju zinātnes Latvijas Universitātē, šobrīd aizvada noslēdzošo posmu kuratora studijās Londonas Goldsmita Universitātē.

Krišjānis Elviks 2019. absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas scenogrāfijas nodaļu. Jaunā scenogrāfa darbība jau studiju laikā ieguvusi starpdisciplināru formu, māksliniekam pievēršoties eksperimentiem ne tikai darbā ar scenogrāfiju, bet arī instalāciju, glezniecību un performanci.

Izstādes būs apskatāmas, sākot ar 10. jūliju, no piektdienas līdz otrdienai laikā no pulksten 14.00 līdz 20.00 ar iespēju pieteikt individuālas vizītes.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!