Kaspars Brambergs. Publicitātes foto
 
Notikums
28
Okt
04:47

Izstāžu "Astoņi saullēkti" un "Autonomia" atklāšana

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 13. augustā, plkst. 18.30 mākslas centrā "Noass" notiks Kaspara Bramberga un Kaspara Groševa izstāžu atklāšana.

Kaspara Bramberga izstāde "Astoņi saullēkti" runā par ainavu kā dabas spēku manifestāciju. Mākslas centrs "Noass", AB dambja parks un Daugavas akvatorija Kasparam Brambergam deva unikālu iespēju uzsākt pētnieciski radošu procesu, kas rezultējās site specific mākslas darbu grupā, kas izvietota Rīgas pilsētvidē. Mākslinieks pārstāv laikmetīgā abstraktā ekspresionisma virzienu. Viņa lielformāta mākslas darbus raksturo materialitāte un, kā pats autors mēdz teikt, "vieliskums".

Kaspara Groševa izstāde "Autonomia" veidota, domājot par zīmēm un vēstījumiem, kas parādās pilsētu ielās jau kopš laikiem, kad ledāji vien krakšķēja trīsās. Attālinot un pietuvinot skatienu, parādās mirāžas, kas pieprasa, lūdz, smejas, komentē, kā virmojošs gaiss virs dzelzceļa sliedēm tās parādās Groševa darbā, meklējot alūzijas un paralēlas saspēles starp virtuālo un fizisko telpu.

Izstāde "Astoņi saullēkti" būs skatāma no AB dambja puses, uz Daugavas akvatorija krastmalas, līdz oktobra beigām, savukārt izstāde "Autonomia" būs skatāma peldošajā mākslas centrā "Noass" līdz 19. septembrim, katru dienu no plkst. 15.00 līdz 21.00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!