Notikums
22
Jūl
18:00

Izstādes "Šis nav veikals" finisāža un kolāžas darbnīca

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 22. jūlijā, plkst. 18:00, atzīmējot ISSP skolas absolventu izstādes "Šis nav veikals" slēgšanu, interesenti tiek aicināti uz ekskursiju autoru pavadībā un kolāžas darbnīcu bērniem un pieaugušajiem.

Pasākumā paredzēta  tikšanās ar autorēm, plkst. 19.00 ekskursija izstādē autoru pavadībā, kolāžas darbnīca pieaugušajiem un bērniem; dzērieni un mūzika.

Izstādē "Šis nav veikals" savu šībrīža pasaules skatījumu pauž jaunie mākslinieki, meklējot izeju no absurditātes, kas attīstījusies vairāku mēnešu distancēšanās rezultātā. Izstādē ar saviem darbiem piedalīsies 9 jaunās fotogrāfes: Anete Aramina, Annija Meikšāne, Elīna Šteinberga, Elvīra Blumfelde, Elza Marta Ruža, Ieva Ozoliņa, Jana Uljanova, Monta Kurme un Monta Gāgane. 

Iztāde atvērta apskatei Elizabetes ielā 87 (bijušajā veikalā "Bergs") līdz 24. jūlijam no otrdienas līdz sestdienai plkst. 13.00–19.00. Ieeja bez maksas, uzrādot Covid-19 sertifikātu (nav nepieciešams bērniem līdz 12 gadu vecumam).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!