Publicitātes attēls.
 
Notikums
23
Jūl
12:00

Izstāde "Vertikālā robeža"

Komentē
0
Atgādināt

No 22. jūlija līdz 22. augustam starptautiskā grafikas festivāla "Printmaking IN" ietvaros Mākslinieku namā apskatāmas vairākas izstādes ar kopīgu tēmu "Vertikālā robeža".

"Ikdienā starp mums ir dažādas horizontālās robežas – attālums, piederība, dažādi praktiski apstākļi – bet festivāla tēma izaicina noskaidrot vai pastāv arī vertikālās robežas. Kas mūs vieno un kas šķir uzskatos, vērtībās, gaumē, izskatā vai aizspriedumos? Varbūt tieši vertikālā robeža ir tā, kas savieno un apvieno, neraugoties uz ierobežojumiem, aizrobežojumiem un citiem šķēršļiem?" festivāla tēmu skaidro organizētāji.

Mākslinieku nama lielajā zāle izstādīti vairāku Baltijas valstu mākslinieku darbi festivāla tēmas "Vertikālā robeža" ietvaros.

Prezidentu zālē apskatāma astoņu dāņu grafiķu izstāde "Ha-BiBi-TaT", kas aplūko dažādas dzīvotnes (angļu val. 'habitat') gan mikroskopiskā līmenī dabā, gan makroskopiskā līmenī kosmosā.

Savukārt, "Kamergalerijā", 5. stāvā, 81. telpā, apskatāmā izstāde "Paintmaster.jpg" ir divu anonīmu komiksu autoru – Ishmaela un Veidenbauma – saspēle.

Izstādes skatāmas Latvijas Mākslinieku savienības namā, 11. novembra krastmalā 35, no pirmdienas līdz svētdienai 12:00–18:00. Vairāk informācija par festivāla norisi meklējama feisbukā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!