Džina Hongo stikla mākslas darbs. Publicitātes attēls.
 
Notikums
01
Aug
12:00

Izstāde "Stikla Balss. Sadarbība"

Komentē
0
Atgādināt

No 4. jūnija līdz 1. augustam mākslas muzejā "gas Birža" apskatāma starptautiska mākslas izstāde "Stikla balss. Sadarbība". Projekts akcentē sadarbību mākslas darbu radīšanā un realizēšanā.

Sadarbojoties ar citu nozaru profesionāļiem – zinātniekiem, antropologiem, komponistiem, vēsturniekiem, fotogrāfiem, tradicionālās mākslas meistariem un pat ekstrēmā sporta pārstāvjiem – , 12 starptautiski nozīmīgi stikla mākslinieki no ASV, Japānas, Indijas, Ķīnas, Dienvidkorejas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas apvienojušies kopējā redzējumā.

Eksponētie mākslas darbi reflektē par sociālo un privāto telpu, aizejošās kultūras liecībām modernajā pasaulē, komunikācijas un cilvēku mijiedarbības nozīmi. Anna Nūrberga aktualizē Gotlandes un Latvijas karavīru attiecības Otrā pasaules kara laikā, Džins Hongo sadarbībā ar Latvijas māksliniekiem izaicina pārdomāt brīvības robežas. Savukārt, stikla mākslinieki Inguna Audere un Maikls Rodžers piedāvā izprast savstarpējās komunikācijas vērtību, uzsverot, ka nav nekā sarežģītāka par sarunu, kurā iesaistās cilvēki ar dažādu uztveri.

Izstāde apskatāma mākslas muzejā "Rīgas Birža", Doma laukumā 6, Lielajā izstāžu zālē. Ieejas cena – 3.50 eiro (skolēniem, studentiem un pensionāriem – 2 eiro).

Darba laiks: pirmdienā slēgts, O., T., C., S., Sv. 12:00–18:00, piektdienā 12:00–20:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!