Unsplash
 
Notikums
05
Dec
00:00

Izstāde "Nākotnes māksla / Nākotnes pilsēta"

Komentē
0
Atgādināt

No 1. decembra līdz 31. janvārim Māras dīķa teritorijā skatāma vides objektu izstāde "Nākotnes māksla / Nākotnes pilsēta".

Decembra sākumā Rīgas pilsētvidē, Māras dīķa teritorijā, tika atklāta izstāde "Nākotnes māksla / Nākotnes pilsēta", un tajā apskatāmi piecu mākslinieku vides objekti. Izstādē piedalās: Egons Peršēvics, Baiba Ābelīte, Māra Lorberga, Krišjānis Beļavskis un Krists Janstevics.

"Izstādes kontekstā ir jāskata ne vien pandēmija, kas būtiski ietekmējusi mākslas un pilsētas dzīvi, bet arī klimata krīze. Sabiedrība ir ne tikai institucionāla vai valstiska struktūra. Sabiedrība ir sociāla izvēle, jo indivīdi dažādu apstākļu rezultātā vienojas dzīvot pilsētā un valstī. Sociālā distancēšanās un sabiedrisko jautājumu saasināšanās pārbauda sabiedrības kā sociālas struktūras jēdzienu. Katra indivīda ikdienā, kā arī diplomātiskajā dialogā nozīmīgs jautājums ir klimata krīze. Tāpēc ir būtiski dalīties ar pozitīvajiem piemēriem, kādus var dot ikviens sabiedrības loceklis. Nākotnes mākslas un nākotnes pilsētas simbioze ir dzīvs process, kad katrs mākslinieks personiski vēršas pie skatītāja ar savu vēstījumu," atklāj izstādes tekstu autore Linda Sīle.

Izstāde apmeklējama bez maksas un bez laika ierobežojuma.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!