Notikums
02
Dec
12:00

Izstāde-mākslas tirgus "Black Market"

Komentē
0
Atgādināt

No 1. decembra galerijā "kim?" notiks grupas izstāde-tirgošanās pasākums "Black Market". Notikums tapis sadarbībā ar galerijām "427" un "Low" un norisinās jauno mākslas dīleru meses "NADA Miami 2020" ietvaros.

NADA Miami ir veltīts jaunu talantu svinēšanai un izcelšanai no visas pasaules. 2020. gada gadatirgus/meses apmeklētāji tiks ielūgti pieredzēt galeriju izstādes klātienē savās pilsētās, kā arī atklāt atzītu laikmetīgo mākslu tiešsaistē, izmantojot jaunizveidotu digitālo platformu. Papildinot mesi, virtuālās programmas turpinās demonstrēt laikmetīgās mākslas un kultūras nozīmīgāko pārstāvju sarunas un uzstāšanās.

Dalībnieki: Indriķis Ģelzis, Kaspars Groševs, Inga Meldere, Elza Sīle, Viktors Timofejevs, Amanda Ziemele, Jānis Dzirnieks, kā arī īpašs projekts ar "Low" (Ieva Kraule-Kūna un Elīna Vītola) un Darjas Meļņikovas darbs “Palete: trīskājaina liecība”.

"Black Market" norisināsies līdz 2021. gada 31. janvārim. Tajā tiekļauti Rīgā dzīvojošo vai ar Rīgu saistīto mākslinieku pēdējo gadu laikā tapušie darbi un darbu sērijas. Visi pārdošanas apjomi tiks sadalīti vienādi starp galeriju un māksliniekiem.

Ievērībai: pirms galerijas apmeklējuma nav nepieciešams veikt rezervāciju, tomēr aicinām ņemt vērā, ka maksimāli pieļaujamais apmeklētāju skaits vienlaikus ir 20 cilvēki. Sejas maskas lietošana ir obligāta.

Darba laiks: pirmdienās slēgts, otrdiena–svētdiena 12.00–18.00.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!