Publicitātes attēls.
 
Notikums
05
Dec
12:00

Izstāde "Māksla. Izklaide. Rudens 2023. Izolācija. Bailes. Novēršanās. Ideālu demontāža"

Komentē
0
Atgādināt

Līdz 2024. gada 14. janvārim Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) galerijā skatāma ikgadējā vizuālās mākslas izstādē "Māksla. Izklaide. Rudens 2023. Izolācija. Bailes. Novēršanās. Ideālu demontāža".

"Publiskās telpas apritē mīt ikdienas mediju esošie saukļi, kuru zemtekstā nolasāmas humānisma un cilvēcības ilgas. Mākslā ilgas izpaužas kā bīdermeiera stilistika – aprobēto un viegli nolasāmo, asprātīgo risinājumu atkārtota atveidošana mākslinieku radošajā daiļradē.

Izklaides formulas ir vienveidīgas, radošās inteliģences sapņus paralizē bailēs no mākslīgā intelekta, subkultūru izpausmju burbuļiem. Protams, finansējuma nepietiekamība kultūrā veicina noslēgšanos autortiesību un sociālo pabalstu sarakstu producēšanā, jo izcilības imidžs kļuvis par degradētu fantomu.

Tomēr fantāzija un loģikā nepamatotie sapņi ir mākslu glābjošais tīkls, māksla meklē vietu, kur tās nav un neiespējamās izpausmēs. Veiksmes formulu nosaka nezināmie lielumi. Lai veicas to atrast!" teikts izstādes pieteikumā.

Izvērtējot iesniegto darbu māksliniecisko kvalitāti, izstādes rīkotāji ir piešķīruši LMS Balvu tēlniekam Emīlam Kristiānam Muzikantam, bet LMS Balva par mūža ieguldījumu vizuālajā mākslā piešķirta gleznotājam Andrim Biezbārdim. Māksliniekiem būs iespēja rīkot personālizstādes LMS galerijā 2024./2025. gadā.

Izstāde apskatāma katru dienu no plkst. 12.00 līdz 18.00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!