Publicitātes foto.
 
Notikums
09
Jūl
16:00

Izstāde "Lietas pēc lietām"

Komentē
0
Atgādināt

No 9. jūlija līdz 15. augustam mākslas galerijā "427 gallery" apskatāma Annas Ceipes izstāde "Lietas pēc lietām".

– Kapēc mēs nekad neēdam no šī šķīvja?

– Tu nesaproti, ir lietas, uz kurām skatās tikai ar acīm. Šis šķīvis jau sen ir pārvērties cilnī, un mēs no tā nekad neēdīsim.

Anna Ceipe 2016. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļu, kā arī studējusi "The Royal Academy of Fine Arts" (KASK) Beļģijā. Izstādēs Latvijā un ārpus tās piedalās kopš 2011. gada. Starp viņas nozīmīgākajiem projektiem ir grupas izstāde "Sērijveida risinājumi (Banalīkas)" Rīgas cirka Ziloņu zālē (2020), personālizstāde "Meklējot oāzi" galerijā "LOW" (2018), grupas izstāde "Melos" izstāžu zālē "Arsenāls" (2019), "Apceres apstākļi" Rīgas mākslas telpā (2016) un dalība izstādē "Nebeidzamais ceļojums, neredzamā sala" K. K. fon Stricka villā Rīgā (2016).

Mākslas galerija "427 gallery" atrodas Rīgā, Stabu ielā 70. Darba laiks: no trešdienas līdz piektdienai 16.00–19.00.Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!