Publicitātes foto.
 
Notikums
04
Aug
16:00

Izstāde "Laika tips"

Komentē
0
Atgādināt

No 31. jūlija līdz 28. augustam galerijā "427" apskatāma Oļas Vasiļjevas izstāde "Laika tips".

Oļa Vasiļjeva (dz. 1981., Latvijā) dzīvo un strādā Hāgā, Nīderlandē. Viņas darbi plaši izstādīti vairākās Eiropas valstīs. Viņa ir viena no mākslinieku grupējuma OAOA (The Oceans Academy of Arts) dibinātājām.

Vasiļjeva savās instalācijās sakausē literāras, sociālas un kulturālas atsauces. Viņas radošo darbību baro teatralitāte, un māksliniece meklē veidus, kā apgriezt telpisko sajūtu, pārnesot savus darbus uz fikcijas un skatuves mākslas apvāršņiem. Vasiļjevas darbībā šobrīd būtiskas ir idejas par pagrimumu, dažādu zināšanu formu sabrukumu, kā arī sociālu un kulturālu īslaicīgumu.

"Izstāde "427" galerijā tiecas no jauna interpretēt galerijas telpas fizikalitāti, atsaucoties uz tās iepriekšējiem iemītniekiem – mazā biznesa veikaliņu. Instalācija apvieno arhitektoniskas intervences, skulptūras, kulturālas nogulsmes un industriālas paliekas. “Laika Tips” sasaista tukšuma sajūtu, kas iesūkusies pilsētā, un dod tai taustāmu, vientulīgu klātbūtni. Kamēr galerijas telpa ir iekārtota gandrīz kā dekors, vilinošā aizskatuve paslēpusi piedurknēs vēl ko," vēsta izstādes apraksts.

Izstāde apskatāma galerijā "427", Stabu ielā 70, no trešdienas līdz sestdienai 16:00–19:00. Ieeja bez maksas.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!