Rudolfs Dainis Šmits
 
Notikums
16
Sept
14:50

Izstāde ''Horizonts''

Komentē
0
Atgādināt

Līdz 19. septembrim MAD Arhitektūras telpā notiks arhitekta, gleznotāja un pedagoga Rudolfa Daiņa Šmita gleznu izstāde ''Horizonts''.

Ceturtajā darbības nedēļā MAD Arhitektūras telpa piedāvā arhitekta, gleznotāja un pedagoga Rudolfa Daiņa Šmita gleznu izstādi, kas pievēršas parādībām, pārejām, sliekšņiem un jauniem sākumiem. Izstādes nosaukums ''Horizonts'' atsaucas uz vārda izcelsmi sengrieķu valodā – no vārda ὅρος (hóros), kas nozīmē ''robežas''.

MAD Arhitektūras telpa Elizabetes ielas 2 (E2) 438. kabinetā tika atvērta 25. augustā. Ēku saskaņā ar valdības plāniem ir paredzēts nojaukt, lai īstenotu koncertzāles celtniecības projektu. MAD Arhitektūras telpas izveidotāji, arhitektu birojs NRJA norāda, ka šis modernisma simbols, kas sākotnēji celts kā Latvijas Komunisktiskās partijas Centrālās komitejas ēka, ir jāsaglabā un jāatver cilvēkiem kā publiska kultūrtelpa. NRJA kā vīziju piedāvā E2 trijos spārnos izvietot MAD Mākslas, Arhitektūras un Dizaina centru, radot sinerģiju starp trim KM paspārnē esošām nozarēm.

MAD Arhitektūras Telpas pirmā nedēļa sākās ar manifestu par šīs pēckara modernisma ēkas atkalizmantošanu un saglabāšanu. Katru nedēļu telpā skatāmi jauni konceptuāli dažādu arhitektu un citu autoru darbi.

Izstāde ''Horizonts'' būs apskatāma līdz 19. septembrim, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00. Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!