Publicitātes attēls.
 
Notikums
21
Apr
11:36

Izstāde "Ģēnijs un marcipānčūska"

Komentē
0
Atgādināt

No 31. janvāra līdz 25. martam Aspazijas mājā Jūrmalā aplūkojama kultūrvēsturiska izstāde "Ģēnijs un marcipānčūska", kas veltīta Rūdolfa Blaumaņa 160. dzimšanas dienai.

Izstāde atklāj Blaumaņa un Aspazijas nozīmīgākos saskares punktus 12 gadu ilgās pazīšanās laikā. "Abi vārda meistari šajā laikā viens otru apbrīno un dziļi ciena, bet starp viņiem valda arī sīva sāncensība un uzskatu atšķirība jautājumā par dzejnieka dzīves misiju. 1895. gadā baltvācu dzejnieks Viktors fon Andrejanovs Berlīnes avīzē Aspaziju un Blaumani nodēvē par ģeniālu rakstnieku pāri, par literātiem, kuri varētu būt katras nacionālās literatūras rota," teikts izstādes aprakstā.

Darba laiks: darba dienās un sestdienās 10.00-17.00, otrdienās un svētdienās slēgts. Muzeja un izstāžu apmeklējums – bezmaksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!