Notikums
29
Nov
00:00

Izstāde "Force[d] Majeure"

Komentē
0
Atgādināt

No 2. septembra līdz 31. decembrim Hanzas Perona teritorijā skatāma izstāde "Force[d] Majeure".

"Nepārvarama vara" jeb force majeure ir ārkārtēji, nenovēršami apstākļi, kurus nebija iespējams paredzēt. Savukārt "Force[d] Majeure" ir vārdu spēle. Tā ir nepārvarama vara, kas izraisīta piespiedu kārtā. Tie ir apstākļi, kas bija paredzami, taču netika vai netiek novērsti. Vara, ko izmanto interešu, nodomu vai mērķu īstenošanai.

Laikmetīgās mākslas izstāde "Force[d] Majeure" veidota ar nolūku radīt rosinošu fonu diskusijām, kas skar spēku-varas sadursmes momentus ar sabiedrību, apkārtējo dabu un ķermeni. Izstādes norises vieta – publiskā vide un tās ietvaros uzbūvētā siena – tiek izspēlēta kā publiskās telpas simbols, kas cauri dažādiem periodiem, kontekstiem un reģioniem ir pateicīgs lielums, lai iemiesotu un atklātu aktīvismā un viedokļu brīvā paušanā sakņotus vēstījumus.

Izstāde apmeklētājiem pieejama katru dienu bez laika ierobežojuma un bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!