Notikums
23
Jūl
12:00

Izstāde "Dzīves plūsma"

Komentē
0
Atgādināt

No 15. jūlija līdz 15. septembrim digitālās mākslas centra "Digital Art House" jaunajā zāle apskatāma fotomākslinieces-marīnistes Jeļenas Belous izstāde "Dzīves plūsma" (Flow of Life). 

Projekta "Dzīves plūsma" galvenā ideja ir parādīt okeāna dzīļu pasaules un cilvēka dzīves paralēles. Izstādē būs izstādītas fotogrāfijas, kuras autore ir uzņēmusi 2018.–2020. gadā.

"Iemūžinātajā ūdens kustībā ir atspoguļotas domas, stāvokļi un situācijas novērotāja dzīvē. Fotodarbi ir impulsi jūtām un pārdomām. Meditatīvas atmosfēras telpā un ūdens stihijas "ielenkumā" viesi dosies brīnišķīgā ceļojumā pa savu iekšējo pasauli un sajūtām," vēsta izstādes apraksts.

Atmosfēru papildinās skulptora Ernesta Vītiņa darbi. Mākslinieks rada darbus no stikla, kas izskatās kā gaisā sastindzis ūdens.

"Es pētu ūdens līnijas, novēroju tā "uzvedību" un cenšos to saprast, meklēju sižetus. Viss radīšanas process un gatavie darbi iegremdē mani pārdomās par šo sižetu paralēlēm ar cilvēku dzīvi," par izstādi stāsta autore Jeļena Belous.

Izstāde apskatāma digitālajā mākslas centrā "Digital Art House", Skolas ielā 2, no trešdienas līdz svētdienai 12:00–20:00. Ieejas biļetes var iegādāties mākslas centra mājaslapā, cena – 2 eiro.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!