Notikums
01
Jūn
22:37

Izrāde "Trashpeze"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 20. augustā, plkst. 19.00 Rīgas cirka pagalmā ar izrādi "Trashpeze" uzstāsies cirka trio "Wise Fools".

"Mums nemitīgi liek gribēt vairāk. Visam jābūt lielākam, labākam un jaunākam. Izrādes "Trashpeze" trīs varones attopas izmestas, pamestas un pazudušas kā tas viss, ko mēs vairs negribam. Šo dīvaino un humora pilno absurdu "Wise Fools" izspēlē uz trīskāršās trapeces, virves šūpolēm un dejas trapeces," teikts izrādes anotācijā.

"Lidojošā" trio sastāvā ir mākslinieces no Somijas un Dienvidāfrikas. Trio ir strādājis kopā ar "Cirque du Soleil", vācu kompāniju "GOP", kā arī piedalījies vairākos ielu mākslas festivālos Korejā, Spānijā, Beļģijā un Izraēlā.

Izrādi iespējams noskatīties divas dienas – 20. un 21. augustā plkst. 19.00. Izrāde ir piemērota visām vecuma grupām, un to var noskatīties bez maksas.

Izrāde notiek laikmetīgā cirka festivāla "Re Rīga!" ietvaros, kura laikā Rīgas cirka pagalmā un iekštelpās notiks starptautiski pazīstamu mākslinieku izrādes ar jaunākajiem žonglēšanas un akrobātikas atklājumiem, kā arī sarunas par cirku un Rīgas cirka skolas nodarbības bērniem. Festivāls norisināsies divas dienas – 20. un 21. augustā. Visi pasākumi, izņemot apvienības "Defracto" izrāde "Dystonie", bez maksas.

Vairāk informācijas par festivālu šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!