Notikums
02
Apr
19:00

Izrāde "Neatlaidības spēles"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 2. decembrī, plkst. 19.00 "Dirty Deal teatro" būs skatāma izrāde "Neatlaidības spēles".

Daiga Dadzīte ir reālistiska optimiste, cilvēks ar asu humora izjūtu, kā arī dziednieces mazmeita. Tas rezultējas šķietamā superspējā, ko tuvākie sauc par Daigas raganismu.

Izrāde "Neatlaidības spēles" seko līdzi Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidentes Daigas Dadzītes darbam ar Latvijas delegāciju ceļā uz Tokijas Paralimpiskajām spēlēm.

Izrādes radošā komanda stāsta: "Veidot izrādi par Daigu Dadzīti mūs pamudināja centieni saprast, kā tieši atrast spēku nenolaist rokas lielu problēmu un satricinājumu priekšā. Ir pietiekami daudz stipru cilvēku, un tad ir tādi, kas ir pilnīgi neticami spēcīgi. Daiga Dadzīte pārvarējusi ne vien personīgus šķēršļus, bet arī daudz sasniegusi pielāgotībā visiem Latvijas cilvēkiem ar invaliditāti, vienlaicīgi vadot vienu no spēcīgākajām paralimpiskajām vienībām pasaulē."

Režisors: Roberts Dauburs, dramaturģija: Diāna Kondraša, scenogrāfija: Justīne Jasjukēviča, horeogrāfija: Gundega Rēdere, mūzika: Vija Moore. Lomās: Daiga Gaismiņa, Agris Krapivņickis , Gundega Rēdere, Justīne Jasjukēviča.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!