Notikums
01
Aug
19:04

Izrāde "Himna"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 11. oktobrī, plkst. 19:00 Rīgas cirka zirgu stallī būs skatāma teātra trupas "Kvadrifrons" izrāde "Himna".

Neliels, ambiciozs arhitektu birojs piedalās valsts izsludinātā metu konkursā, kura rezultāti izlems jauno profesionāļu likteņus.

"Himna" ir kareivīga melodrāma par mīlestību pret saviem tuvākajiem un tālākajiem. Izrāde par jauniem māksliniekiem un mīlniekiem, kovbojiem un indiāņiem, sociālajiem burbuļiem, stulbo realitāti, zviedru ģimenītēm un skaistākajām ēkām uz pasaules.

"Skaidrs, ka, no vienas puses, kapitālistiskais reālisms savā vispārīgumā nav izmantojams par izrādes teorētisko balstu vai metodi. No otras puses, lai ko un kā mēs iestudētu, tā neizbēgami būs kapitālistiskā reālisma izrāde. Šķiet, vienīgais, ko varu darīt, ir paturēt to prātā un, iespējams, pilnīgi naivi censties izdarīt tā, lai izrādes uz īsu brīdi iedibinātā realitāte vismaz nepadarītu pārējo vēl sliktāku." (No izrādes režisora Klāva Meļļa maģistra darba teorētiskā pielikuma, 2018)

Režija, teksts, vizuālais risinājums: Klāvs Mellis, dramaturģiskais atbalsts: Evarts Melnalksnis, aktieri: Ance Strazda, Reinis Boters, Āris Matesovičs, gaismu mākslinieki: Julia Bondarenko, Jānis Sniķers, producente: Laine Pole.

Izrāde tapusi kā Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mākslas maģistratūras studiju diplomdarbs.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!