Foto: Lita Millere.
 
Notikums
20
May
02:18

Izrāde "Gaiši zilais punkts"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 24. februārī plkst. 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī skatāms "Istabas teātra" iestudējums "Gaiši zilais punkts". 

Jauniestudējums bez vārdiem, bet ar kustības, mūzikas, scenogrāfijas, gaismas mākslinieciskajiem risinājumiem mēģinās empātiski iejusties pusaudža emociju pasaulē, apliecinot, ka katram pusaudzim un viņa izjūtām un emocijām ir vieta uz šīs pasaules.

"Gaiši zilais punkts" ir nosaukums fotogrāfijai, ko 1990. gada 14. februārī uzņēma NASA kosmosa kuģis "Voyager 1", kad tā devās ārā no Saules sistēmas. Zemeslode šajā attēlā ir mazs gaiši zils punkts.

"Kas ir vienojošs jaunieša emocionālajai pasaule ar Lielo sprādzienu un procesiem pēc tā?

Jaunības maksimālisma posms ir vienlīdz pilnas ārkārtīgi jaudīgas enerģijas un tikpat dramatiska sabrukuma. Līdzīgi kā mūsu galaktikā, kur elementārdaļiņa Higsa bozons var iznīcināt visu, bet vienlaikus viss no tā sastāv.

Ar jauniešiem runā visi. Skolā skolotāji, mājās vecāki, uz ielas citi pieaugušie, skolas sargi, veikalu pārdevēji un lielākoties kāds viņus māca dzīvot. Taču emocionālo pasauli ikviens no mums izjūt ķermeniski. Mums trīc kājas no uztraukuma, mēs piesarkstam no dusmām vai kauna, mēs svīstam, savelkam rokas dūrēs un smaidam," stāsta izrādes veidotāji.

Biļetes nopērkamas "Mobilly.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!