Notikums
20
Aug
18:00

Izrāde "Follow Me"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 20. augustā, plkst. 18.00 Sporta 2 kvartālā Rīgas cirka festivāla "Re Rīga" ietvaros notiks Apvienības "Be Flat" izrāde "Follow Me".

Apvienības "Be Flat" akrobātu duets nelielai sekotāju grupai ir radījis unikālu tūri pa Rīgu. Pilsētas ielas, ēku fasādes un ietves zem kājām tiek pārvērstas urbānā cirka arēnā. "Follow Me" jeb "Seko man" nav izrāde, kas vienkārši jāskatās – tas ir aizraujošs kolektīvs ceļojums cauri publiskajai telpai. 

Šajā vietai pielāgotajā izrādē cirka mākslinieku duets konfrontē un spēlējas ar publisko telpu šeit un tagad. Vards Mortjē un Tomass Dekestekers ved skatītājus un arī līdzi sekotājus akrobātiskā un teatrālā ceļojumā pa iepriekš sagatavotu pilsētas maršrutu, kurā saskaras ar dažāda veida "ikdienas" situācijām. Katras performances saturs ir atkarīgs no konkrētās vides, kurā tā tiek rādītā, tāpēc katra performance ir unikāla.

"Be Flat" lūko nojaukt robežu starp skatītāju, mākslinieku un garāmgājēju, padarot viņus visus par vienlīdzīgiem performances dalībniekiem.

Izrādē iespējams piedalīties arī svētdien, 21. augustā, plkst. 14.00.

Ieeja bez maksas. Izrādes specifikas dēļ stingri ierobežots apmeklētāju skaits. Iepriekš pieteikties iespējams vietnē www.eventbrite.fi.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!