Mīlestībai pret Latviju nav vienas formulas. Ziedo patriotiskās audzināšanas portālam Satori!

 
Notikums
17
Aug
20:00

Izrāde "Double You"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 17. augustā, plkst. 20.00 koncertzālē "Secret Spot" Rīgas cirka festivāla "Re Rīga" ietvaros notiks apvienības "Be Flat" izrāde "Double You".

Iestudējums "Double You" ir sociāls cirka eksperiments, kas pēta robežas un identitāti. Tās ir vienlaikus notiekošas divas izrādes – savstarpēji saistītas, taču katram skatītājam ir iespēja piedzīvot tikai daļu spēles laukuma. Pieci mākslinieki dala divas ar sienu nošķirtas skatuves. Rezultāts – izrāde bez robežām, kur katrs skatītājs tiek pie unikālas skatīšanās pieredzes.

"Double You" ir cirka mākslas kompozīcija, kas stāsta par FOMO (fear of missing out) jeb bailēm palaist kaut ko garām. Skatītāji ir sadalīti divās grupās, un katra grupa redz tikai to priekšnesumu, kas notiek uz skatuves priekšā, bet neredz skatuvi aiz sienas, tomēr gaismas, ēnas un skaņas no abām izrādēm ceļo arī uz skatītāju grupu aiz sienas, raisot jautājumus: "Kāpēc sēžu šajā pusē? Kas notiek otrā pusē? Ko palaižu garām?"

Izrādē "Double You" bez apvienības "Be Flat" cirka māksliniekiem un apvienības dibinātājiem Varda Mortjē un Tomasa Dekestekera piedalās vairāki citi laikmetīgā cirka un ielu mākslas pārstāvji – Mehdi Delanoeije, Dario Tabakovs Tarss Van Der Vērents.

Izrādi iespējams noskatīties arī ceturtdien, 18. augustā, 20.00.

Biļetes iespējams iegādāties vietnē Bezrindas.lv.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!