Notikums
04
Nov
19:00

Izrāde "Brīnuma skartie"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 4. novembrī, plkst. 19:00 Rīgas cirkā notiks teātra mākslinieku trupas "Kvadrifrons" izrāde "Brīnuma skartie".

Izrāde–ekskursija "Brīnuma skartie" ir skatītāju iekļaujošs iestudējums, kas piedzīvojams individuāli – audiogida vadībā.  Izrāde pēc izvēles klausāma latviešu, angļu vai krievu valodā.

Šajā izrādē pats cirka nams stāsta savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar cilvēkiem un notikumiem, kas sastapti 130 gadus garajā ēkas mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi.

Izrādes–ekskursijas cirkā "Brīnuma skartie" skaņu ainavas radījis komponists Jēkabs Nīmanis. Vēsturiskās telpas citā veidolā interpretēs mākslinieki Jānis Sniķers, Austra Hauks un Rūdolfs Baltiņš.

Biļetes nopērkamas "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!