Notikums
19
Nov
19:00

Izrāde "Andrievs Niedra"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 19. novembrī, plkst. 19:00 "Dirty Deal Teatro" notiks Valtera Sīļa politiskā trillera "Andrievs Niedra" izrāde.

Jau vairākas paaudzes uzaugušas, ticot, ka Latvijas valsts dibināšana 1918. gada 18. novembrī bija labākais vai vienīgais iespējamais risinājums, kas mūs varēja aizvest pie demokrātiskajām vērtībām, ar kurām lepojamies šodien. Iespējams, tas bija labākais risinājums, skatoties no šodienas skatpunkta, taču ne vienīgais.

"Šī izrāde ir trilleris par to, kā radās mūsu valsts. Un, lai arī gribētos ticēt, ka tās dibināšana un brīvības cīņas bija skaists varoņu un ideju laiks, ka mūsu vēsture ir tik tīra kā dimanta oliņa, kurai neviens melnumiņš nav pieķēries, tomēr var izrādīties, ka īstenībā ir citādi," par izrādi "Andrievs Niedra" stāsta aktieris un iestudējuma dramaturgs Kārlis Krūmiņš.

Pie izrādes strādā mūziķis Toms Auniņš, mākslinieks Uģis Bērziņš, un kopā ar Krūmiņu uz skatuves spēlēs Emīls Kivlenieks.

Piedāvājam arī  izlasīt teātra kritiķes Valdas Čakares recenziju par izrādi un "Satori" sarunu ar Kārli Krūmiņu.

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!