Notikums
29
Nov
19:00

Īsizrāžu cikls "Kāpēc es naktīs neguļu"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 29. novembrī, pulksten 19:00 "Dirty Deal Teatro" (DDT) norisināsies otrais īsizrāžu vakars ciklā "Kāpēc es naktīs neguļu". Šajā reizē ar skatītāju tiešsaistes platformā "Zoom" tiksies jaunie režisori Elīza Dombrovska, Jurģis Lūsis, Sabīne Ozoliņa un Andris Zeļonka.

Kā ziņots iepriekš, četru mēnešu laikā DDT iepazīstinās skatītājus ar 12 jauniem teātra režisoriem.

"Viņi uz problēmām pasaulē skatās drosmīgi, godīgi un atklāti," teikts paziņojumā presei. "Teātra valoda ir viņu instruments, lai skatītāju uzrunātu, provocētu un liktu aizdomāties par tēmām, kas viņiem pašiem ir ārkārtīgi būtiskas un personiska, raksta teātra pārstāvji.

Cikls "Kāpēc es naktīs neguļu" ļauj ielūkoties divdesmitgadnieku pasaulē, ieraudzīt, kas viņus uztrauc, urda un neliek mieru. "Dirty Deal Teatro" dod iespēju jaunajiem skatuves māksliniekiem reaģēt uz viņiem nozīmīgo, sāpīgo un aktuālo un publiski runāt par to savās izrādēs."

No oktobra līdz janvārim četros īsizrāžu vakaros ikvienam būs iespēja iepazīt jaunos režisorus – Henriju Arāju, Endīni Bērziņu, Ilzi Bloku, Robertu Dauburu, Elīzu Dombrovsku, Mārtiņu Gūtmani, Annu Klišāni, Klāvu Kristapu Košinu, Jurģi Lūsi, Sabīni Ozoliņu, Andri Zeļonku, Mārtiņu Zvirbuli, kuri šobrīd studē teātra režiju 4.kursā Latvijas Kultūras akadēmijā. Mākslinieku mentors ir "Dirty Deal Teatro" dramaturgs Jānis Balodis.

Katrs cikla "Kāpēc es naktīs neguļu" vakars sastāvēs no vairākām īsizrādēm vai performatīviem notikumiem, kas noslēgsies ar sarunu starp skatītāju un māksliniekiem, rosinot domāt un diskutēt par aktualizētajām problēmām, notikumiem un pieredzēm. Diskusiju vadīs blogeris un aktīvists Ņikita Trojanskis.

Pirmajā īsizrāžu vakarā, kas norisinājās 24. oktobrī, savus darbus prezentēja Endīne Bērziņa, Roberts Dauburs un Mārtiņš Gūtmanis.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!