Notikums
28
Jan
20:00

Imanta Dakša koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 28. janvārī, plkst. 20.00 kinoteātrī "K Suns" dziesminieks Imants Daksis ar albuma "Vientuļās revolūcijas" atklāšanas koncertiem atzīmēs 20 uz skatuves pavadītos gadus.

Koncerts būs tematiski sadalīts trīs daļās: sākumā izskanēs aktuālās albuma dziesmas, kuru noskaņā dominē skarbi skaistās melodijās ietērpts sāpīgs un reizē nosvērts pasaules vērojums, pēc tam mūziķis izpildīs savu skaistāko un noslēpumaināko šūpuļdziesmu izlasi, no kurām pazīstamākās ir "Elpo, bērns!", "Apziņas mijkrēslī dziļā pamostas bezgalība", "Esība smaržo".

Visbeidzot koncerta izskaņā būs iespēja pēc ilgāka laika vienkopus piedzīvot mūziķa visekspresīvāko dziesmu – "Pasaule ir vaļā", "Andromeda, mēs nākam!", "Atvērts logs" u.c. – izvirdumu, kuras iemantojušas nu jau leģendāru apzīmējumu "kliedzošais folks"’.

Pasākumu papildinās īsfilmas – videoklipa "Ilgais ceļš kapos" prezentācija uz lielā ekrāna. Uz kinolentes filmētais klips tapis sadarbībā ar jauno un talantīgo režisoru Jāzepu Podnieku.

 


 


Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!