Notikums
11
Aug
09:00

Iknedēļas atklājums. Aleksandrs Breže

Komentē
0
Atgādināt

No 11. līdz 14. augustam kultūrtelpā "Tu jau zini Kur" cikla "Iknedēļas atklājums" ietvaros būs skatāms Aleksandra Brežes darbs "Pļavniekos".

"Lielformāta izdrukā, kurai piešķirts asociatīvi simbolisks nosaukums, sastopas divas it kā pretējas realitātes – ikdienišķi piezemētā un pārpasaulīgā. Savā darbā par tipiskas mikrorajona blokmājas iedzīvotāju Breže ir padarījis citplanētieti, tā skatītājam piespēlējot jautājumu par dzīves fenomenu interpretāciju iespējamību. Vienlaikus "Pļavniekos"
akcentēta jaunajam māksliniekam šobrīd aktuālo domu sadursme jeb interese par no realitātes atrautām tēmām un tēliem, kā arī problēmas, ar kurām nākas saskarties meklējot jaunu dzīvesvietu," teikts izstādes anotācijā.

Aleksandrs Breže (1994) ir absolvējis "Gerrit Rietveld Academie" Amsterdamā, jau vairākus gadus piedalās grupas izstādēs, kā arī kopā ar Armandu Freibergu darbojas apvienībā "Subspatial.xyz". Mākslinieku viņa praksē interesē spēles ar digitālo vidi un trīsdimensiju abstrakcijām, kuras nereti kontekstuāli saistāmas ar 1990. gadu estētiku.

Ieeja izstādē brīva, kultūrtelpa "Tu jau zini Kur" otrdienās un trešdienās atvērta no plkst. 9:00 līdz 17:00, bet ceturtdienās un piektdienās no plkst. 18:00 līdz nākamās dienas 02:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!