Notikums
19
Jūn
21:55

Ievas Putniņas un Kaspara Groševa kopizstāde "Resnie Rūķi (Ņūdžērsijas ausis)"

Komentē
0
Atgādināt

Līdz 20. decembrim Rīgas cirka ziloņu zālē skatāma mākslinieku Ievas Putniņas un Kaspara Groševa kopizstāde "Resnie Rūķi (Ņūdžērsijas ausis)".

Ieva Putniņa (dzimusi kaut kad starp astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem) ir māksliniece, aktrise un pedagoģe. Viņas darbību raksturo dzirkstošas interakcijas, jautājumi par augsto un zemo, meklējot mirkli, kurā mākslas darbs pārtop par utilitāru priekšmetu (vai, iespējams, otrādāk). Ievas Putniņas mākslas darbi ieņem visdažādākās formas un medijus, dažkārt pieņemot gluži hameleoniskus apveidus, piemēram, pārveidojot Parīzes Dievmātes katedrāli par tostermaizi (2017). Ieva Putniņa šobrīd, iespējams, apmeklē doktorantūras nodarbības Maltas Iekšpasaules institūtā. (Kaspars Groševs)

Kaspars Groševs, dzimis 1913. gadā, kā nobriedis mākslinieks savus pirmos soļus spēra tā paša gada 25. septembrī un izpūta no mušas ziloni. Atklājis, cik viegli tas izdarāms, viņš steidza pretim saulei līdz Āfrikas vidienei pūzdams ziloņus, tā vairojot arī to populāciju. Kad kontinentā izzuda mušas, Kaspars deviņdesmitajos gados pārceļoja atpakaļ uz Rīgu un pievērsās dzīves pedagoģijai un haikām, jo viens labi informēts cilvēks ir divu vērts. Viņa mākslinieciskās aktivitātes purina Rīgu katru dienu, tā liekot arī pasaulei kratīties. (Ieva Putniņa)

Izstāde būs aplūkojama līdz 20. decembrim ceturtdienās un piektdienās no 16:00 līdz 19:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!