Notikums
08
Marts
19:00

Iestudējums "Vēstule draugam"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 8. martā, plkst. 19:00 tiešsaistē būs skatāms iestudējums "Vēstule draugam".

Iestudējumā, kas pirmizrādi piedzīvoja mūzikas namā "Daile" 2013. gadā, spēlē aktieri Vilis Daudziņš kā Ojārs Vācietis un Kaspars Znotiņš kā Imants Ziedonis un izspēlē abu dzejnieku rakstītās dzejas rindas, ierakstus, vēstuļu un apsveikumu kartīšu saraksti Jēkaba Nīmaņa muzikālās partitūras pavadībā.

Iestudējumā "Vēstule draugam" atklājas un ir iespēja iepazīties ar Imanta Ziedoņa un Ojāra Vāciešu personībām un viņu savstarpējām draudzības attiecībām. "Vēstules abu starpā ir padomju laika tēlojums, humora un smalkas ironijas piesātinātas, kā īsta intelekta saspēle," skaidro organizatori.

Iestudējumu "Vēstule draugam" organizē Rīgas kultūras un tautas mākslas centrs "Mazā ģilde" sadarbībā ar mūzikas namu "Daile", kā arī ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Tiešraides biļetes cena 7 EUR. Iegādājoties biļeti, tiks saņemts tiešraides kods, kas paredzēts vienai viedierīcei.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!