Notikums
18
Sept
20:00

"Homo Novus" performance "Vēl ne"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 18. septembrī, plkst. 20:00 Vidzemes tirgū notiks festivāla "Homo Novus" noslēguma pasākums ar mākslinieka Kīta Henesija (Sanfrancisko) performanci "Vēl ne".

Kolektīvās dziedināšanas eksperiments "Vēl ne" ir atbildes reakcija uz mūsdienu politiskajām krīzēm. Laikā, kad nākotne ved mūs nezināmā virzienā, šī izrāde atklāj, kā kvīrums iegūst reālu veidolu. "Vēl ne" ir izrāde, kas ātrā tempā radīta intensīvā eksperimentālās dejas, improvizācijas, sirsnīgu, atklātu sarunu un politisko diskusiju laboratorijā. "Tas būs īss "mirklis", kas čakarējas ar laika, kapitāla, varas un iztēles normām."

Dejas mākslinieks Kīts Henesijs ar saviem darbiem kļuva pazīstams Sanfrancisko jau pagājušā gadsimta 80. gadu sākumā. Viņš iestudē izrādes gan teātros, gan pludmalēs un dažādos publiskos protestos, apvienojot performanci ar sabiedrisku aktīvismu un vienlaikus mazinot robežu, kas atdala izpildītāju no skatītāju auditorijas. Henesija izrādēs liela nozīme ir sadarbībai un improvizācijai, kurā savienojas deja, teksts, radošs risks un vizuālie elementi, un tās bieži veltītas kapitālisma, dzimumdziedināšanas un politiskās netaisnības tēmām.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!