Fotogrāfija no 2014. gada starpformātu simpozija "Par smilšu un ūdens ekosistēmu plūsmu" (On Flux of Sand and Aquatic Ecosystems)
 
Notikums
22
Apr
21:00

Hidrofeministes Astrīdas Neimanis lekcija

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 22. aprīlī, 21.00-22.00 tiešsaistē notiks hidrofeministes Astrīdas Neimanis (Astrida Neimanis) lekcija.

Astrīda Neimanis ir redzamākā persona hidrofeminisma domā, kurā krustojas feminisma un vides pētījumi. Viņas grāmata "Ūdens ķermeņi" (Bodies of Water, 2017) ir sniegusi jaunu skatpunktu tajā, kā domājam par ūdeni. Hidrofeminisms uzsver radikālu kolektivitāti: ja visi ir ūdens ķermeņi, tad caur šķidrumu cilvēki ir saistīti savā starpā un vispār ar planētu.

Šajā lekcijā Astrīda Neimanis stāstīs par gleznotājas Ailīnas Agaras (Eileen Agar) kolāžas praksi, nesaistītu lietu savienošanu, mēroga maiņu. Kādi jauni attiecību veidi varētu parādīties no klimata katastrofu veidojošiem jūras izskalotiem un no kuģiem izmestiem priekšmetiem?

Pasākumu rīko Vaitčapelas Galerija (Whitechapel Gallery). Pasākums ir bezmaksas ar iespēju ziedot. Lekcija notiks angļu valodā.

Bezmaksas biļeti rezervēt iespējams šeit https://www.whitechapelgallery.org/events/big-ideas-astrida-neimanis/.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!