Publicitātes foto.
 
Notikums
02
Marts
06:47

Grupas "Zāle" un Reiņa Jaunā koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 8. jūlijā, plkst. 19.00 K. K. fon Stricka villas dārzā uzstāsies grupa "Zāle" un ģitārists Reinis Jaunais.

Grupa "Zāle" dibināta 2013. gada nogalē, satiekoties dzejniekam Pēterim Dragunam, dziesmu autorei Annemartai Kreitusei un ģitāristei Kasandrai Kaņepei. "Zāle" izmano tautas mūzikas elementus un bardu mūzikas pamatprincipus (personiska, vienkārša, bet emocionāla uzruna mūzikas valodā), un savieno tos ar orientāliem pasaules mūzikas akcentiem un mūsdienu izteiksmes līdzekļiem (bungas, elektrisko ģitāru efekti), reizē papildinot ar klasisku instrumentu skanējumu (čells, oboja).

Reinis Jaunais ir viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā. Jau labu laiku viņš apceļo dažādas pasaules valstis, sniedzot koncertus. Ceļošana ir ne tikai viena no viņa lielākajām dzīves aizrautībām, bet arī iedvesma jaunas mūzikas radīšanā. Bieži mūziķa kompozīcijās atspoguļojas biogrāfiski fragmenti no viņa ceļojumu piedzīvojumiem. Mūziķim ir bagātīga diskogrāfija un viņa instrumentālās dziesmas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos.

Ieeja pasākumā no 18.00. Bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļetes var iegādāties vietnē "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!