Notikums
22
Nov
21:00

Grupas "Jūk" koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 22. novembrī, plkst. 21:00 klubā "Republika" Rīgā, Mazajā pils ielā 11, koncertēs grupa "Jūk".

Apvienībā sadarbojas zināmi alternatīvās scēnas mūziķi, kurus vieno aizraušanās ar alternatīvo, tumšo folk&kantri – mūziku, kuru Latvijā dzird reti, neraugoties uz latviešu mīlestību pret skumjām un sērām.

Atšķirībā no daudziem citiem kolektīviem, grupā "Jūk" ir trīs dziesmu autori un solisti: Sniedze Prauliņa (balss, flauta), Edgars Šubrovskis (balss, ģitāras, bass) un Oskars Jansons (balss, ģitāras, bandžo); grupā spēlē arī Dina Skreitule (vijole, piebalss) un Rinalds Maksimovs (sitamie instrumenti).

"Jūk" savā versijā spēlē arī citu autoru dziesmas – koncertos var dzirdēt Haralda Sīmaņa, Soundarcade, Māra Šverna, klasiskās un tautas mūzikas skaņdarbus.

Grupa ir dzimusi sagadīšanās rezultātā. Pēc solo albuma "Cocroach Prophets" ierakstīšanas mājas studijā Oskars Jansons ielika tīmeklī sludinājumu – meklēja domubiedrus, ar kuriem spēlējot, beidzot varētu noklausīties savas dziesmas "dzīvajā" izpildījumā. Tieši šajā laikā Edgars Šubrovskis bija iesaistījies kantri mūzikla tapšanā, tādēļ pastiprināti interesējās par šajā žanrā notiekošo Latvijā. Jau pēc pirmajiem mēģinājumiem un pirmajām nospēlētajām bērēm kļuva skaidrs, ka sadarbība turpināsies.

Grupa nupat kā ir izdevusi albumu "Indulgenču tirgotāji", kas tika nominēts šāgada Austras balvai.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!