Publicitātes foto.
 
Notikums
03
Jūl
13:00

Grupas izstāde "Sāls un krusa"

Komentē
0
Atgādināt

No 3. līdz 25. jūlijam mākslas galerijā "LOOK!" būs skatāma Aijas Zariņas, Artūra Vītiņa un Zigurda Poļikova izstāde "Sāls un krusa".

Izstādē piedalās trīs mākslinieki, kuru radošā darbība un mākslinieciskie meklējumi norisinājušies, dažādos laika posmos paralēli un savstarpēji mijiedarbojoties.

Izstādes rīkotāji raksta: "Izstādes koncepcija balstīta uz kopējā tēlojuma ainu, kas saprotama pārnestā nozīmē. Izstādē eksponētajos darbos atrodami alegoriski vienojoši elementi. Sāls un krusas ārējais izskats un materialitāte simbolizē vienlīdzību, reizē iekšēju atšķirību un unikalitāti.

Izstādē redzamie darbi vēstī mums, ka dzīvē ne vienmēr viss ir tā, kā tas šķietami izskatās. Dažkārt lietas ir sarežģītākas vai reizēm vienkāršākas, nekā cilvēks, fizisku vai emocionālu maņu vadīts, tās sākotnēji uztver. Tomēr pāri visam  ir patiesība par pasauli visaptverošās mīlestības likumu."

Aija Zariņa ieguvusi bakalaura un maģistra grādus Latvijas Mākslas akadēmijā glezniecības un pedagoģijas nodaļās, nodarbojusies ar scenogrāfiju, kūrēšanu, vides objektu veidošanu, pedagoģiju u.c. 2019. gada noslēgumā nominēta septītajai Purvīša balvai ar personālizstādi "Mosties, mosties reiz svabadais gars" Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.

Artūrs Vītiņš saņēmis bakalaura grādu Latvijas Mākslas akadēmijā konceptuālās glezniecības nodaļā, piedalījies dažādās grupu izstādēs Latvijā un Kijevā, kā arī 2019. gadā aizvadījis personālizstādi "Redzamais. Neredzamais".

Zigurds Poļikovs dzīvo un strādā Saldū, profesionālās darbības pirmsākumos krasi mainījis savas nodarbošanās jomu un pievērsies glezniecībai. Mākslinieks pilnveidojis glezniecības tehnikas pie pedagoga Ģirta Muižnieka. Gleznotājs veidojis personālizstādes un piedalījies grupu izstādēs Latvijā, Vācijā, Čehijā, Beļģijā, Zviedrijā, Turcijā, Spānijā, Lietuvā un Igaunijā.

Ieeja ir bez maksas. 

Galerija "LOOK!" atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 62. Darba laiks: P. slēgts, O., T., C., P. 13.00–19.00, S. 13.00–17.00, Sv. slēgts.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!