Publicitātes attēls
 
Notikums
18
Sept
18:00

Grosvaldu ģimenes dienasgrāmatu lasījumi

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 18. septembrī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja bibliotēkā notiks Grosvaldu ģimenes dienasgrāmatu lasījumi.

Pasākumā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar mākslinieka Jāzepa Grosvalda, ārlietu resoru darbinieces Margarētas Grosvaldes un Mērijas Grosvaldes seniores dienasgrāmatām, kā arī notiks dienasgrāmatu lasījumi. Par dienasgrāmatām stāstīs virtuālā projekta #Grosvaldi1920 veidotājas Kristīne Želve, Eva Eglāja-Kristsone un Ieva Kalnača.

Kā vēsta pasākuma veidotāji, Grosvaldu ģimenē dienasgrāmatu rakstīšana bija populāra – to noteica gan laikmets, gan audzināšana, gan pašu iekšējā nepieciešamība. Šodien tās ir spilgtas 20.gadsimta pirmās puses liecības gan par ģimeni, gan mākslas, kultūras un politisko dzīvi.

Ieeja bez maksas. Apmeklējums iepriekš jāpiesaka, rakstot uz epastu ekskursijas@lnmm.lv vai zvanot uz telefonu 67 324461; vietu skaits ierobežots.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!