Publicitātes attēls.
 
Notikums
08
Dec
19:00

Grāmatas "Neviens tev neticēs" atklāšana

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 8. decembrī plkst. 19.00 kinoteātrī Latvijas Mākslas akadēmijas Jaunajā korpusā (ieeja no pagalma) notiks grāmatas "Neviens tev neticēs" atklāšana.

Grāmata "Neviens tev neticēs" ir literatūras žurnāla "Punctum" un dokumentālās izstādes un digitālās platformas "Lietisko pierādījumu muzejs" sadarbības projekts. Tā mērķis ir veicināt publiskajā telpā atklātu sarunu par vardarbību ģimenē, lai iedrošinātu cietušos un veicinātu izmaiņas sabiedrības izpratnē un attieksmē pret šo slēpto problēmu, kas Latvijā skar katru trešo sievieti un noved pie letāla iznākuma biežāk nekā citur Eiropā.

Krājumā "Neviens tev neticēs" apkopoti Latvijas sieviešu personiskie stāsti no "Lietisko pierādījumu muzeja" kolekcijas un Lielbritānijas autores veikuma, kā arī latviešu un britu literātu jaunradīta dzeja par vardarbību ģimenē. Grāmatas veidošanā ir iesaistīti trīsdesmit autori, tostarp Latvijā pazīstami dzejnieki, kā Lote Vilma Vītiņa, Madara Gruntmane, Ieva Viese-Vigula, Aivars Madris, Ligija Purinaša, Anna Belkovska, Roberts Vilsons un citi. Krājums "Neviens tev neticēs" būs pirmā vardarbības tēmai veltītā grāmata latviešu valodā ar tik daudzu autoru dalību.

Grāmatas dizainere: Anete Krūmiņa.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!