Notikums
28
Aug
14:00

"Godīgas sarunas par vidi ar bērniem"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 28. augustā, plkst. 14.00 LNB Draugu telpā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība aicina bērnus un vecākus uz pasākumu "Godīgas sarunas par vidi ar bērniem". Šī būs piektā jeb augusta saruna ciklā "Stāsta otra puse". Runāt ar bērniem par vides aizsardzības problēmām iedvesmojusi tēmas aktualitāte visā pasaulē un Agneses Vanagas jaunākā grāmata "Plastmasas huligāni". 

Sarunas viesi būs grāmatas "Plastmasas huligāni" autore Agnese Vanaga, TV žurnāliste, Pasaules Dabas fonda un LNB simtgades vēstnese Kristīne Garklāva un Latvijas Dabas fonda padomes loceklis, biškopis Andrejs Briedis. Kopā ar viesiem bērni noskaidros, ar kādām vides problēmām cilvēki sastopas šodien, ko ikviens var darīt, lai pasaule kļūtu tīrāka, sakoptāka, drošāka, labāka. 

Radošajā darbnīcā ar mākslinieci Līvu Ozolu bērniem būs iespēja apgleznot videi draudzīgus maisiņus. 

Ciklā "Stāsta otra puse" sarunas ir par un ap grāmatām un to autoriem, vēsturiskām un aktuālām tēmām, kas paustas literārajos darbos, atrodamas  LNB krājuma bagātībā vai saistās ar rakstnieka personību. Sarunu mērķis ir atrast un pulcēt domubiedrus un bibliotēkas draugus, rosināt jēgpilni domāt un atklāt līdz šim nezināmo un nedzirdēto jeb katra stāsta "otru pusi". 

Sarunu cikla tikšanās notiek reizi mēnesī LNB Draugu telpā, informācija par tām ir pieejama mājaslapā www.gaisma.lv, LNB Atbalsta biedrības "Facebook" lapā un LNB Draugu telpā. Pasākumi ir bez maksas, un tajos var piedalīties ikviens interesents. Lai elektroniski saņemtu informāciju par turpmākajām cikla "Stāsta otra puse" sarunu tēmām un norises laikiem, interesenti tiek aicināti pieteikties gaisma@gaisma.lv.

LNB Draugu telpa atrodas LNB 1. stāvā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!