Publicitātes attēls.
 
Notikums
20
May
20:56

Gerda Lapoškas izrāde "Goodbye, February!"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 13. aprīlī, plkst. 15.00 Hanzas ielā 22, Rīgā skatāma Gerda Lapoškas izrāde "Goodbye, February!". 

Izrāde par aktieri, kurš pats sev sastrādājot nepatikšanas, meklē atbildi uz jautājumu: "Vai tā bija pareizā izvēle?" Būdams mākslinieks, viņš savu dzīvi bieži interpretē caur literatūras grandiem, izsmalcinātiem kino sižetiem un lugām, kas aktuālas cauri laikiem. Ko darīt, ja bērnībā iztēlotā “lielā skatuve” un sapņi par teātri neatbilst realitātei? Mākslinieks ir lielas izvēles priekšā – pamest visu un braukt prom vai palikt un samierināties, ka tāda ir dzīve – pareizu un nepareizu izvēļu pilna…

Aktieris: Gerds Lapoška, video etīžu aktieri: Baiba Broka, Matīss Ozols, Guna Zariņa, režisori un dramaturgi: Anna Klišāne un Gerds Lapoška, producenti: Frederiks S. Anosovs un Marta Šleiere, scenogrāfes: Ineta Sipunova un Dace Ignatova, videomāksliniece: Ineta Sipunova, horeogrāfe: Ramona Galkina, komponiste: Elīza Dombrovska, grima māksliniece: Sarmīte Balode, grafiskā dizainere: Marta Folkmane, dramaturģijas konsultants: Pols Gudvins (Paul Goodwin), video etīžu operators: Artis Pārups, video etīžu skaņas operators: Kārlis Daudziņš.

Biļetes nopērkamas "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!