Foto: Anna Andersone
 
Notikums
19
Jūn
22:12

Gājiens nākotnei

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 20. septembrī, plkst. 16.30 Rīgā norisināsies "Gājiens nākotnei", kura mērķis ir pievērst mediju un politiķu uzmanību klimata krīzei un nepieciešamajai rīcībai.

"Politiķiem un medijiem jāatzīst klimata krīze, kā arī tas, ka esošā rīcība nav pietiekama, lai to risinātu," aicinājumā uz gājienu raksta tā rīkotāji. "Diemžēl zinātnieku secinājumi un ieteikumi par klimata pārmaiņu iespējamām sekām paliek nesadzirdēti, ja mediji par tiem nerunā pietiekami daudz. Nepieciešama atbildīgāka rīcība no politiķu puses."

Gājiens nākotnei ir daļa no visā pasaulē notiekošā "Global Strike for Future", kurā, pēc prognozēm, piedalīsies vairāk nekā miljons dalībnieku. "Pēdējā gada masveida klimata gājieni ir būtiski mainījuši sabiedrības viedokli par klimata pārmaiņām. Tie liek par to vairāk runāt medijiem un politiķiem, tuvinot mūs zinātnieku ieteiktajiem risinājumiem. Piedaloties "Gājienā nākotnei", Tev ir iespēja parādīt, ka steidzami nepieciešams darīt daudz vairāk, lai sagabātu mūsu nākotni. Katra cilvēka dalība ir svarīga!" teikts pasākuma aprakstā.

Pulcēšanās gājienam sāksies 16.30 Vērmanes dārzā.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!