Notikums
02
Jūn
14:20

Filmu "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" un "Meklējot Mr. Kauliņu" brīvdabas dubultseanss

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 22. augustā, plkst. 21.15 Spīķeru kvartālā notiks brīvdabas kino dubultseanss, kurā būs iespējams noskatīties piedzīvojumu animācijas filmu "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" un dokumentālo filmu "Meklējot Mr. Kauliņu".

"Jēkabs dzīvo Rīgas centrā, viņam patīk sapņot, un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis–pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Izrādās, uzņēmējs Rausis plāno pārvērst romantisko priekšpilsētu bezpersoniskos debesskrāpjos. Bērni un suņi ir gatavi to glābt. Vai izdosies?" teikts filmas "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" anotācijā.

Filmas režisors ir Edmunds Jansons, lomās – Andris Keišs, Gatis Gāga, Kaspars Znotiņš, Baiba Broka. Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā. Seansa sākums – plkst. 21.15.

Savukārt filma "Meklējot Mr. Kauliņu" stāsta par finansistu un šarmantu dzīves baudītāju, kurš pēc sava biznesa kraha pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru – dimantu meklēšanu.

Filmas režisors – Kaspars Roga. Seansa sākums – plkst. 22.40.

Ieeja bez maksas.

Spīķeru kvartāls atrodas Rīgā, Maskavas ielā 8.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!