Notikums
23
Nov
00:00

Filma "Ziemeļnieka dvēsele"

Komentē
0
Atgādināt

Kinoteātra "Kino Bize" platformā "Mājas kino" skatāma Šona Makalistera dokumentālā filma "Ziemeļnieka dvēsele" ("A Northern Soul", 2018, Lielbritānija).

Pazīstamais režisors Šons Makalisters atgriežas savā dzimtajā Ziemeļanglijas pilsētā Hallā, lai rīkotu Kultūras galvaspilsētas gada atklāšanas ceremoniju. Agrākais ostas pilsētas lepnums ir pabalējis, un Makalisters, atkal ievācies dzīvot pie vecākiem, novēro notikušās pārmaiņas - taupības politikas un Brexit viedokļu šķelšanās sekas. Pilsētas nomalē viņš satiek Stīvu, grūtībās nonākušu noliktavas strādnieku un hip-hopa mākslinieku, kuram ir sapnis, kā iedvesmot apkārtējos radošām pārmaiņām.

Makalisters ir pazīstams ar neparasto tiešumu un intimitāti, ar kādu viņš savās filmās ataino vienkāršus cilvēkus sarežģītos apstākļos. "Stīvs man atgādināja mani pašu pirms 20 gadiem, iestrēgušu fabrikas darbā bez nākotnes perspektīvām, bet ar lielām idejām."

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!